Choď na obsah Choď na menu
 


V skratke by som o sebe asi spomenula len to,že zvieratá ma fascinovali vždy a ako každé dieťa som túžila po domácom miláčikovi.Sen sa mi splnil,keď k nám zavítal škrečok a postupom času ho vystriedali papagáje,až naša Omama priviedla do našej rodiny psa.

Náš Waldi bol náš prvý skutočný pes v rodine a riadne hlavatý ako sa na jazvečíka patrí.Avšak bol to aj prvý pes,ktorého som mala možnosť ako tínedžer cvičiť. Neskôr ho vystriedala fenka bígla Megi, môj prvý pes,štastie s ňou netrvalo dlho,lebo v rannom veku sa u nej prejavili príznaky epilepsie.Megi bola prvý pes s ktorým som začala riadne navštevovať cvičák a veruže bola na bígla skutočne dobre vycvičená,takže nech sa nenechajú majitelia bíglov od toho odradiť.Nakoniec sme museli nechať Meginku utratiť.

Avšak odvtedy som prepadla agility a môj Arči bol idealný pes na tento úžasný šport.S Arčim som behala celé 3 roky rekreačne agility za Ister Bratislava a veľmi nás to oboch bavilo.Tohto roku  sa Arči  spolu s našimi odsťahoval mimo Bratislavu a mne zostal Goodie ako partner.